Tuncay Türk

İstanbul'daki kimliği önemli güzel insanlar ... Ben hayatımda bazı şeyleri eksik yaşadığımı fark ettim. Mesela Hiç tanımadığım bir çocuğun elini tutmamıştım.
Bütün dünya şarkısını hiç doyasıya yaşamamıştım. Bir bütün olup zıplamamıştım dünyayla. Yibo'nun o sevgi muhtaçlığını yeterince görmemiş duymamıştım. Tanımadığım insanlarla saatlerce hiç eğelenmemiştim. Otobüsüm bir köyün ortasında kalmamış ve hiç 48 kişiyle öyle sokakta sohbet etmemiştim .
Şarkı söylemekten yorulmamış ,mezdekeye bi erkek yorumu görmemiştim . Telefonumun şarjı hiç iki gün gitmemişti.(hala %30 :)) Daha önce hayatım hiç 4 yaşında tatlı bir kızın "ben eskiden 5 yaşındaydım " cümlesi kadar masum olmamıştı. Yüzümde maymuncuklar çizili şekilde ortalıkta gezmemiştim. Ben aslında doyasıya fedakarlık etmemiş ve tam manasıyla görmemişim.
Fikirleri belki de hiç uyuşmayan bizler bir arada iki gün mükemmel eğlendik. İşte gçyk bunların hepsini sadece iki günde herkese yaşattı. Güzel bir ailenin parçası olmak gurur verici. Hepiniz gerçekten yüreği büyük kocaman insanlarsınız kolay kolay kimsenin yapamayacağı veya olamayacağı kadar fedakar ve iyisiniz. Herkesi saygıyla ve tebessümle anıyor yakında görüşeceğimiz için mutlu bir şekilde tatlı yorgunluğumun keyfini çıkarıyorum. İyi akşamlar gçyk.


Bolu-Sakarya Projesi
Tuncay Türk